Apartamenty w miejscowości wypoczynkowej.

Wiele lat temu pas wybrzeża Bałtyku nie był atrakcyjny dla deweloperów. Dlatego tak jest dzięki dużemu wzrostowi w nieruchomościach. Tereny blisko pasa nadmorskiego są zwykle wykupywane i stawiane są tam apartamenty nad morzem.Są budowane nowoczesne , cudowne pensjonaty oraz elitarne hotele które są celem podróżników.

Są one świetną lokatą kapitału dla osób które pragną spędzać urlop nad naszym ślicznym morzem, mając do dyspozycji nowocześnie wyposażony apartament, przystępny zawsze kiedy mamy ochotę odsapnąć. Wychodząc naprzeciw popytowi, oferujemy Państwu awangardowe i luksusowo wyposażone apartamenty Anja, położone zaledwie niewiele metrów od plaży,w miejscowości Rewal. Na zagrodzonej- działce znajdować się będą 2 obiekty, zawierające łącznie trzydzieści apartamentów, z 1 lub 2 pokojami.

Na obszarze parceli znajdować się będzie również trzydzieści wydzielonych miejsc do parkowania, które wliczone będą w cenę każdego z apartamentów. Każdy ze sprzedawanych apartamentów, będzie wyposażony w poziom wykończenia pod klucz, a więc będzie wyekwipowany nie tylko we niezbędne media, ale również będzie okazale umeblowany i wyposażony w potrzebny sprzęt i urządzenia sanitarno-gastronomiczne .

Dlatego w każdym z apartamentów znajdować się będzie co najmniej jeden balkon lub taras. Wszystko to sprawia, że oferta ta jest naprawdę atrakcyjnai rzadka. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem apartamentów. Zobaczą Państwo poniekąd o słuszności nabytej inwestycji.