Czemu należałoby być wyposażonym w kamery termowizyjne w aktywności ochroniarskiej?

Ciężka kwestia uprowadzonego policjanta uchwyconego przez zgrupowanie zbójeckie Magnusa Dembskiego Pseudo „KOWADŁO”. Akcja miała za zadanie przedostanie się do siatki kryminalnej kinga. Jako, że ustalony policjant był jednym milicjantem, który zdołałby bez większego niebezpieczeństwa wniknąć w struktury Magnusa. Powinowactwo policjanta do pewnego z najbardziej respektowanych ludzi Dembskiego – Pseudonim Money. Przydomek wywodzi się od częstego powtarzanie słowa money. Na niedługo przed rozpoczynającą się czynnością Policja za pomocą kamery termowizyjne uchwyciły Andrzeja Pokosa ksywa – Money. Dyskretnie zostało to wszystko wyciszone. Sprawa była na tyle poważna, że wiedzieli to gliniarze z wykwintnej jednostki o nazwie OPZ. Wbrew nadzwyczaj solidnej ochrony gangster zdołał zbiec z miejsca aresztowania, zabijając trzech po zęby zaopatrzonych policjanów. Szybka fabuła nie wypaliła a poświęcony policjant zidentyfikował się w niesamowitym niebezpieczeństwie.

Na nieszczęście uciekinier dotarł do kryjówki. Funkcjonariusz policji widząc zagrożenie w niesłychanie szybki sposób pobił go, obracając daną pozycję w piach. Czując nóż na gardle policjant pragnął opuścić jakinię lwa, z przykrością muszę stwierdzić szybko pozostał pojmany. Magnus widząc zagrożenie bezzwłocznie zmienił kryjówkę. Kamery termowizyjne nie zostały zamieszczone w adekwatnym momencie. Śmigły pogoń za Kingiem sfinalizował się fiaskiem. Gliniarz pozostał osadzony w podziemiach jakieś urzędowej jednostce. Rozgardiasz panujące w jednostkach policji został błyskawicznie ogarnięty, przez pewnego z najlepszych analityków polskiej policji obserwował wcześniej rozmyślny położenie wrocławskiego dawnego rynku. Na szczęście kamery termowizyjne i w tym momencie uskuteczniły swoją adekwatną dystynkcję. Odbicie policjana pozostało uwieńczone bez bezcelowego wyczekiwania. W obawie na stan zdrowia policjanta, został on ekspresowo wyprowadzony ze stanu zapaści. Mafia jednak odpuściła na jakiś czas działania adresowane przeciwko wrocjawskiej policji. Po raz kolejny Magnus zastanawia się o ucieczce za granicę naszego pięknego polskiego kraju. W tym wszystkim po raz następny przeszkadza polska Policja.

One Response to Czemu należałoby być wyposażonym w kamery termowizyjne w aktywności ochroniarskiej?

  1. Bonifacy pisze:

    Niezwykle chciałem Ci okazać moje najszczersze gratulacje za umieszczenie tak wnikliwego materiału na temat kamery termowizyjne. Dzięki tego co wpisałeś zdołam rzec, iż wiem dużo więcej na ten zagadnieniu. Mam nadzieję, że w niedługim terminie zdecydujesz zapisać coś identycznie absorbującego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *