Jakie płytki są w tym sezonie modne

Płytki ceramiczne w ostatnim okresie czasu uzyskują dużą popularność, dzięki temu jak są wytworzone i fasonowi jaki przedstawiają stały się modne, jak chociażby inne dodatki np.: drewno czy kamień.

płytki łazienkowe Kompanie produkujące płytki, posiadają wyobrażenie o najświeższych kierunkach, które pokazują się na salonach branżowych i styl, jaki obowiązuje na konkretny sezon układają w swoich katalogach sprzedaży. Inklinacje na ten rok, to płytki, które udają drewno.

Świeża jakość płytek ceramicznych
Płytki o nie wymagającym wysiłku szorowania znajdują swoje miejsce w łazienkach, w kuchni i tam, gdzie sobie wymyśli gospodarz mieszkania. Na dzisiejszy dzień, często je się napotyka w salonach. Świeże kierunki wprowadzają także modyfikacje w rozmiarach. Formaty najchętniej widziane to 30×60 cm i 20×50 cm – jako produkt wielozadaniowy – do położenia na podłogę, jak i na ścianę – w holu, łazience czy kuchni.

płytki łazienkowePłytki ceramiczne jak kameleon – naśladują drzewo oraz kamień
Co rzuca się w oczy na pierwszy rzut oka, to że widoczną inklinacją jest naturalność powiązana z postępem technologii, która przynosi szansę fabrykantom na stworzenie niepowtarzalnych wyrobów w postaci płytek. Cechą specyficzną tych płytek jest ceramiczne wygładzanie, które ma wydobyć poczucie głębi na ich powierzchni. Rezultaty tych prac są takie, że płytki łazienkowe idealnie odzwierciedlają różnorodne style i kolorystykę materiałów stworzonych przez przyrodę. Jeden typ płytek udaje w idealny sposób drewno. Za to drugi typ płytek nienatchniony naturą, to – płytki ceramiczne o wyglądzie marmuru. Producenci do ich wykonania stosuje się technologię druku cyfrowego, który pozwala uzyskiwać efekt zdobniczy złączony z dużymi parametrami użytkowymi.

Oba typy płytek wyżej przedstawionych można kupić dużych formatach – 60×60 cm, aż do wymiarów powyżej 1m. Ich rozmiary zezwalają na tworzenie wciągających kompozycji, można tworzyć style klasyczne jak jodełka. Pomocniczą zaletą jest możliwość tworzenia kompozycji nie tylko na podłodze, jednak również tworzenie wzorów na ścianach. Doskonałym dopełnieniem płytek ceramicznych są postumenty, taco i mozaika, dzięki czemu można je użyć przy dekoracji kominka, albo prekursorski sposób złączyć elewacje z posadzką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *