Czynny odpoczynek na nartach we Włoszech

Na porządny i aktywny wypoczynek – Italia

Najlepsze wycieczki na narty do WłochGóry dolomity są integralną częścią Włoszech. To pasmo górskie leży w Alpach Południowych. Najwyższym szczytem jest Marmolada – 3342 m. Niepowtarzalne piękno tych obszarów pozostało spostrzeżone przez UNESCO i od 2009 roku Dolomity znajdują się na liście światowego dziedzictwa kulturowego.

Jakie tereny w Itali są dobre na narty

Hotel we WłoszechCo czyni, że Dolomity są doskonałym miejscem na wypad na narty we Włoszech? Jest to nadzwyczaj atrakcyjny turystycznie teren zarówno dla wielbicieli desek snowbordowych, jak i fanatyków skałki wspinaczkowej. Piechurzy także odnajdą coś dla siebie. Świetne krajobrazy na wiele lat trwają w pamięci. Pasmo górskie jest niezwykle urozmaicone przez dużą ilość grani, turni, baszt skalnych. Bardzo strome stoki górskie pociągają śmiałych i wprawnych sportowców. Zaawansowana i dobrze rozbudowana infrastruktura narciarska sprawia, że jest to znakomite miejsce na narty Włochy. Trasy narciarskie w Dolomitach mają powyżej 800 km, 10 ośrodków jest przygotowanych szczególnie z myślą o nartach biegowych. Ośrodki wczasowe olśniewają różnymi atrakcjami: SPA, sauny, baseny termalne, duże kluby i dyskoteki. Smakosze kuchni włoskiej na pewno znajdą coś dla siebie w lokalnych lokalach.

Co w wypadku grup zorganizowanych?

Narty dla grup zorganizowanych we WłoszechDolomity również dla pracowników? – Istotnie tak jak najbardziej. Coraz większa liczba hoteli w swej ofercie posiada wyjazdy integracyjne oczywiście w tym paśmie górskim. Narty dla grup to równie ciekawe rozwiązanie dla młodzieży szkolnej, jak i dla pracowników przedsiębiorstwa. Wycieczka może ujmować szkolenia narciarskie, snowboardowe, zawody, jazdę poza trasami, wycieczki po górach w rakietach śnieżnych. Dodatkowo wypoczynek i odpoczynek w czasie zabiegów zdrowotnych, masaży, kąpiele w basenach termalnych, jaccuzi i wiele innych. Godziwe zaplecze również czar krajobrazu dopisuje w zawarciu nici porozumienia wśród pracowników. Właściwwa organizacja umożliwi bezpieczeństwo uczestników, dostarczy mnóstwo atrakcji i pozostawi niezapomniane wspomnienia z wyjazdu.

One Response to Czynny odpoczynek na nartach we Włoszech

  1. Ariana pisze:

    Całkowicie zgadzam się z tym paragrafem. W dzisiejszych okresach mnóstwo hoteli sławi się że ma hotelowe spa a tak faktycznie mają wyłącznie pojedyncze łoże do masażu. Trzeba być bystrym pod tym względem i prześwietlać gruntownie ofertę hotelu zanim się zadecydujemy na bukowanie w jakimś hotel Mazury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *