Windy dla osób niepełnosprawnych

W czasach, jakie nastały nie do pomyślenia jest, by jednostki niepełnosprawne nadal zmagały się z przeciwnościami architektonicznymi i budowlanymi, jakie napotykają każdego dnia w miastach. Rozważmy dworzec PKP w Rzeszowie. Skrzyżowania podziemne pomiędzy stanowiskami wymagają od sprawnych ludzi wiele gimnastyki, a co dopiero mają komunikować grupy kalekie? Zdobycie przecież wielu schodów w dół, a następnie pod górę niekiedy jest po prostu niemożliwe.
I na to wychodzi, że rodziny niepełnosprawne nie są w stanie wsiąść w pociąg i udać się w przejażdżka.
Czasem wystarczy zamontować windy Rzeszów, by w błogi i nieskomplikowany sposób dały niepełnosprawnym szansę normalnego egzystowania.
W Rzeszowie prym w montażu, a także konserwacji widzie Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe TRANSSTER. Produkowane przez Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe TRANSSTER z Rzeszowa windy gwarantują najwyższą rangę świadczonych usług w zakresie ich montażu oraz konserwacji wind osobowych, towarowych, szpitalnych oraz dla osób kalekich. By jednakże do tego doszło, należy skłonić władze miasta na ulokowanie poważnych pieniędzy w to przedsięwzięcie. Słusznym twierdzeniem jest, że polskie miasta są nie w zupełności przystosowane dla ludzi niepełnosprawnych, jak i zarówno osób seniorskich czy mateczek z wózkami. Najsmutniejsze jest, że wciąż wiele ludzi sprawnych nie zauważa, jak wiele przeciwności trafu musi pokonać osoba na wózku inwalidzkim idąc na prosty spacer. Dopiero przejrzymy na oczy i zrozumiemy wszystkie te problemy, kiedy sami będziemy posiadać styczność z takimi jednostkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *