Nietypowe metody poradzenia sobie z schorzeniem rakowym

Zapraszam do przeczytania mojego artykułu, poświęconego w główniej mirze moimi zmaganiami ze straszliwą chorobą jaką jest nowotwór. Potyczka z nowotworem nie jest do końca w stu procentach efektywna. Ale to nie oznacza, że leczenie raka jest nie efektywne i bezsensowne. Szanse są niesłychanie okazałe, ale tylko i jedynie wówczas kiedy niezdrów człowiek uwierzy wreszcie w to, że wolno wygrać z infekcją i śmiercią. Ja poprzez 2 tygodnie niee mogłem pogodzić się z ta informacją. Nikomu nie powiedziałem o tym fakcie. Większość moich bliskich zauważyło, że jestem okropnie rozbity. Dlatego wolałem ich też nie dołować.

Podczas gdy mnie coraz częściej nie było w domu, stawali się co raz bardziej dociekliwi. Poniektórzy oświadczali, że biorę narkotyki. Mimo to to było pospolite kłamstwo. Nie mogłem zapoznać się ze przeświadczeniem pozostałych bo bezpośrednio nie chciało mi się z nikim gadać. Całymi dniami przesiadywałem przed ekranem laptopa, w badaniu idealnego wyjścia z całej sytuacji. Moja bliźniaczka widząc moje przygnębienie, zaplanowała zbadać daną materię. Startowała oczywiście od sprawdzenia historii przeglądania stron w internecie. No i wyszło na jaw. Przez jakiej 2 dni zaobserwowałem, że również chodziła równie zadręczona. W końcu uradziła ze mną porozmawiać. Siostra była tak zniweczona, że nawet ja byłem w lepszym stanie.

Leczenie nowotworów metodą niekonwencjonalnąNie podołała wycisnąć z siebie nic więcej jak … Będzie poprawnie – nadmieniła po cichu. Te słowa zapadły mi w pamięci na stałe. Te hasła podniosły mnie na duch. W ten sam dzień pojechałem do fachmana od nie konwencjonalnych metodach . Jedną z naczelnych terapi jest terapia Gersona. Człowiek który w przedwojennej europie zaplanował swój własny program leczenia raka. Leczenie nowotworów tą metodą jest nadzwyczaj przyjemnym i w miarę funkcjonalną procedurą. Takie metody są bardzo atrakcyjne u chorych, którzy nie mieli przerzutów na takie części ciała jak rozum, kości, wątroby itd. Leczenie terapią gersona przy takich przerzutach zdołałoby uczynić do kostuchy pacjenta. Dlatego osoby jakie są chore musza wziąść sprawy w swoje ręce i wojować do upadłego.

One Response to Nietypowe metody poradzenia sobie z schorzeniem rakowym

  1. Ewelina pisze:

    Ci co to przeżyli wiedzą, że leczenie raka jest ogromnie skomplikowana czynnością. O dziwo od początku sądziłbym w siebie. Miałem jeszcze misję na tym świecie i musiałem konkurować o swoje życie. Dziękuję za te słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *