Opracuj swój zieleniec razem z naszą jednostką a nie pożałujesz

Wspólnie z jednostką interesującą się planowaniem ogrodów za nurtowaliśmy się kreowaniem filmików z normalnymi pracami w ogrodzie. Takie prace będą odbywały się w ramach projektu: „Moje podwórko to też mój dom” odcinki będą trwały około 20 minut jedna. Pierwszy odcinek tyczył będzie się systemy nawadniania Poznań. Będziemy w pierwszej kolejności instalować później egzaminować cały ten system pod katem techniki całej rotacji wody w obiegu. Szczęśliwie nowe systemy natryskiwania mogą być zaopatrzone na domiar tego w czujniki wody, ażeby nie mieć kłopotu z nie gospodarnością wody.

Wszystkie czynności, jakie będziemy procedować podczas kręcenia będą ekologiczne. Bez liku osób frapuje się w jakim celu to robimy. Regularnie też złośliwi doszukują się drugiego dna, głównie fizycznego. Nasza ekipa robi to zupełnie bezpłatnie, dla dobra sprawy. Pod warunkiem wszyscy będziemy dbać w swoim obszarze o ekologię, to będziemy mieć w posiadaniu cudownie czyste środowisko. Wiadomo, że mamy swoich osobistych donatorów, którzy rekompensują nam wypożyczany sprzęt na konieczności kręcenia sektorów. Ale nic poza tym! Nie dostajemy z tego tytułu żadnych pieniędzy. Mało kto podjąłby się takich akcji.

Firma zakładanie ogrodów Poznań toczy również dodatkowo nabór na sadowników, którzy bez żadnych skrupułów będą udzielać się w tym projekcie. Casting trwa do końca stycznia, w takim razie sugeruję się pospieszyć bo społeczność pchają się do tej funkcji jak po niedawno wypieczone kajzerki. Zaprząta się także pytanie gdzie będzie można oglądnąć te odcinki. Wobec tego już szybko rozwiewam wszystkie niejasności z tym związane. Wszystkie odcinki będzie można oglądnąć na gratisowych platformach wideo takich jak YouTube, czy Vimeo, także nie ma kłopotu z ogólno przystępnością materiału. Będziemy stopniowo udostępniać również filmy instruktażowe jak zasadzić osobliwe krzaczki. Projektowanie ogrodów Poznań zaprasza na strony gdzie będzie można zaopatrzyć się więcej treści na zagadnienie naszych inicjatyw społecznych. Tam także umieszczony jest przepis, który powinno się przeczytać. Cała ekipa pozdrawia i zaprasza do symbiozy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *