Rzeka kolejnym atutem a nie zagrożeniem

Jesteśmy organizacją która zajmuję się tylko i jedynie myślami związanymi z ogrodami rzekami i temu podobnymi. Zaczynałem w pojedynkę jako zwykły pielęgnator i restaurator roślin w zieleńcach, zieleńcach a nawet przy komunalnych fortelach i bulwarach. Wówczas po 9 miesiącach pracy rozważyłem o własnym biznesie, który z początku skupione były wokół sieczenia trawki. Praca w ogrodzie relaksuje mnie i uspokaja.

Zwykle pracując w ogrodzie, ubieram na szyję słuchawki i mogę tak przez pełny dzień. Jeślibym nie trzymał takiego gadżetu to nie wiem jak bym mógł funkcjonować. Powiedzmy iż działa ona jak narkotyk, który niesłychanie nadzwyczaj uzależnia. Wobec tego lepiej młodych uczyć sportów niż dragów? A to jest akurat proste pytanie. Jak będą młodzi brać narkotyki to niebawem mieszkać będą tutaj same głupki. A nie lepiej jest się zatrudnić w coś innego. Pasję obróć w interes, jaki pozwoli Ci osiągnąć wymierny produkt. Po chwilowej zapaści w mojej spółce zabrałem się za poszukiwanie wspólnika, inwestora, który wspomoże mnie znacznym zastrzykiem gotówki. I nie długo było trzeba czekać, inwestor, którym kooperuje do dziś okazał się być moim sąsiadem, dlatego swobodniej było się nam dogadać. Zaproponowałem na początek wprowadzić na rynek w Poznaniu systemy nawadniające.

Z początku mój wspólnik nie był do końca zadowolony, chociaż po zwięzłym czasie zmienił zdanie i nabyliśmy pierwsze systemy nawadniania Poznań. Zwróciły nam się dwukrotnie od razu po premierze. Towary, które posiadamy w ofercie w tym momencie liczone są na liczbę ponad 2880 sztuk. Sami obecnie tworzymy firmę systemy nawadniania w Poznaniu, liczącą 50 zatrudnionych. Teraz widzisz, od czego na początku zaczynałem – od jedno osobowej jednostki. Ciężka praca lokalnymi dłońmi pozwoliła mi dojść do czegoś. W tym kraju nikt nie da Ci za darmo, musisz wziąć się za komplet sam. Jeśli sam tego nie zrozumiesz będziesz zawszę stał w miejscu, co najznaczniej będziesz się cofał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *