Zapraszamy do przedszkola przecudownego

Dzień dobry zachęcam do prywatnego przedszkola w Lublinie
Kochające także przyjemne środowisko czeka na Ciebie w przedszkolu .


Przedszkole prywatne Lublin zostało otwarte w 1994 roku i od tego momentu oferuje wysokiej opieki i edukacji dla dzieci także ich rodzin. Niedawno prywatne przedszkole Lublin zostało przejęte przez dotychczasowych posiadaczy i jest dowodzone przez profesjonalnego Kierownika Przedszkola z bardzo sumiennym oddziałem profesjonalistów.

Prywatne przedszkole jest nowoczesnym, wykonanym planowo budynkiem z rozmachem, gdzie sale zabaw są rozległe. Ogromny, w całości, zewnętrzny teren z bezpośrednim dostępem z przedszkola dostarcza miejsca, gdzie dzieci mogą figlować od rana do wieczora.

Dobre prywatne przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku, od godziny 8 rano do godz 18. Prywatne przedszkole jest dostępne przez cały rok, za wyjątkiem podstawowych świąt.

Prywatne przedszkole Lublin stara opiekować się maluchami w odpowiedni sposób, w jaki rodzice chcieli by wyedukować pod własną opieką. Mniemamy, że jeśli dzieci są dobre wesołe, promienne również wspierane przez skrupulatnych i delikatnych pedagogów nad dziećmi będą kształcić się także rozwijać bez końca.

Zdajemy sobie sprawę jak to może być ciężko, ażeby wyselekcjonować poprawną opiekę, co daje pewność, aby pozostawić włąsne maleństwo z obcymi ludźmi, jacy będą się nim opiekować. Aby wesprzeć to zapraszamy do spędzenia czasu w Przedszkolu przed podjęciem decyzji.

Mam nadzieję, iż z mojej strony opisałem pełne wiadomości jakie są konieczne do podjęcia decyzji o wpisie dziecka. Zapraszam do kontaktowania się, jeśli coś jest nieczytelne i pożądane jest wsparcie.

Nowoczesny budynek w całości przystosowany do zagwarantowania wesołego, pewnego również opiekuńczego otoczenia, aby wspomóc maleństwu w rozwoju na każdym etapie.
Przede wszystkim staramy się wykonać rodzinną, ciepłą aurę, w której wszystkie dziecko jest lubione i ma sposobność rozwijania swojego potencjału. w naszym przedszkolu przedszkolaki wiedzą, że edukacja może być zabawą. To jest początek wędrówki życia, w jakiej nasza kadra pedagogiczna kładzie podstawy pod przyszłość Twojej pociechy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *