Jak wybrać idealne ubrania ślubne?

Jak wybrać idealne ubrania ślubne?

Ocena: brak
Oddanych głosów: 0

Wasz wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami, a nie macie jeszcze wybranego stroju ślubnego? Dobrze wybrana suknia, jak i garnitur to nie tylko taka, która pięknie się prezentuje. Co jeszcze jest istotne i jak dobierać odpowiednie dodatki? Z naszymi wskazówkami znajdziesz idealną suknię ślubną dla siebie, która do końca życia będzie dla Ciebie wyjątkowa i nawet po latach przywoła miłe wspomnienia.

Suknia ślubna – jak wybrać jej kolor?

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest wiele. Niełatwo jest więc znaleźć elegancką, a równolegle komfortową i dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od standardowego podejścia w tej kwestii. Aktualnie modne kolory to też toffi, delikatna szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.

Generalnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – lekki kolor, przeważnie wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, który wpada w odcień różu. Tak faktycznie ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do wzoru, Panna Młoda musi go dostosować do swojej sylwetki.

Jakimi dodatkami podkreślić swoją fryzurę ślubną?

Welon, ale jaki wybrać? Skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Z całą pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji pasowałby welon krótki albo tylko delikatna dekoracja do włosów.

Welon krótki można założyć do włosów krótkich bądź upiętych w kok. Długi zaś w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej czy też typu rybka. Popularne są też wianki kwiatowe. Panie nierzadko życzą sobie, by były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także doskonały wybór do ślubu odbywającego się w letni upalny dzień.

Jaka powinna być sukienka ślubna Panny Młodej?

Nie ma określonych cech wyglądu sukni, które są obowiązkowe. Oczywiście są pewne utarte schematy, jednak wcale nie musisz się do nich bezwzględnie stosować. Pamiętajcie, że to Wasz wyjątkowy dzień i to Wasza decyzja. Liczy się tylko to, jak wy będziecie się czuli. Inną kwestią jest dopasowanie stroju do sylwetki tak, aby wszystko jak najlepiej leżało. W tym przypadku warto nawet kilka razy dokonać przeróbek krawieckich, ponieważ wygoda jest pierwszorzędna!

Tagi artykułu
Inne artykuły autora
Komentarze
Emiliana Mazurek

Najważniejsze jest to, aby suknia podobała się pannie młodej i to najważniejsze!

Oceń
  • 0
  • 0
Dodaj komentarz
Ostatnio dodane do Prawo i społeczeństwo

Brak artykułów

Wasz wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami, a nie macie jeszcze wybranego stroju ślubnego? Dobrze wybrana suknia, jak i garnitur to nie tylko taka, która pięknie się prezentuje. Co jeszcze jest istotne i jak dobierać odpowiednie dodatki? Z naszymi wskazówkami znajdziesz idealną suknię ślubną dla siebie, która do końca życia będzie dla Ciebie wyjątkowa i nawet po latach przywoła miłe wspomnienia.Suknia ślubna – jak wybrać jej kolor?Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest wiele. Niełatwo jest więc znaleźć elegancką, a równolegle komfortową i dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od standardowego podejścia w tej kwestii. Aktualnie modne kolory to też toffi, delikatna szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.Generalnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czys...