Makijaż do typu urody!

Makijaż do typu urody!

Artykuł dodał/a: Weronika Kamińska
Ocena: brak
Oddanych głosów: 0

Make-up może sporo zmienić w urodzie kobiety, jednocześnie na lepsze lub gorsze, jeśli użyje się nieodpowiednich kosmetyków. Podział urody na typy ułatwia rozpoznanie i dopasowanie do siebie właściwych kosmetyków. W sklepie, podczas zakupów wybieramy świadomie to, co do nas pasuje, odrzucając kolory, w których będziemy wyglądały niekorzystnie. Dzięki temu mamy szansę wyglądać olśniewająco i promiennie!

Oczy są najważniejszym elementem makijażu!

Poza dobraniem odpowiedniego podkładu i jego prawidłowym nałożeniem (gąbeczką bądź pędzlem), najistotniejszą częścią makijażu są oczy, których podkreślenie jest nadzwyczaj ważne. Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że zależnie od ich koloru, powinno się dobierać konkretny odcień cieni do powiek.

Makijaż oczu brązowych:

Brązowy jest najpowszechniejszym kolorem oczu pośród ludzi, co uwarunkowane jest ogromną zawartością melaniny, innymi słowy ciemnego barwnika. Możesz użyć cieni matowych, ale także postawić na rozświetlenie za pomocą złotego bądź srebrnego pigmentu. Jeśli posiadasz brązowe bądź piwne oczy, to koniecznie wyposaż się w paletę z odcieniami fioletu, granatu, a także brązu. Również super będą do Ciebie pasowały wszystkie odcienie nude oraz róże, które sprawią, że oczy będą świetnie zaakcentowane. Warto też zwrócić uwagę na kolor włosów – jeśli są one jasne, to lepiej postawić na jaśniejszy makijaż, który subtelnie rozjaśni cerę oraz sprawi, że przez cały czas będziesz wyglądać świeżo. Z kolei z dodatkiem czerwonych ust uzyskasz świetny efekt na każde wieczorne wyjście!

Niebieskie oczy — makijaż dzienny i na wieczór:

Oczy szare oraz niebieskie są charakterystyczne dla zimnego typu urody, kojarzącego się z obszarami skandynawskimi, dlatego realizowany wokół nich makijaż winien być delikatny. Jeżeli chcesz postawić na mocne oko, to pamiętaj o tym, by stosować odpowiednie cienie, które uchronią Cię od przesady. Jasne oczy najlepiej łączą się z jasnym różem, cieniami szarymi, srebrnymi i złotymi oraz z jasnym fioletem. Jeśli pragniesz osiągnąć naturalny efekt, to wystarczy, że wyróżnisz rzęsy tuszem i nałożysz róż na policzki. Tym sposobem zawsze będziesz wyglądać świeżo i czuć się pięknie. Do wieczorowego makijażu bajecznie sprawdzą się mocne kolory szminek takie jak przykładowo czerwony, malinowy bądź odcienie fioletu.

Make-up zielonych oczu!

Zielony jest traktowany jako najrzadszy kolor oczu, a uwydatnienie go za pomocą odpowiedniego makijażu wydobędzie jego piękno! Do takiej barwy najlepiej pasuje make-up składający się z cieni o ciepłych odcieniach, takich jak brąz, złoto, bądź beż. Jeżeli posiadasz matowe cienie, to świetnym pomysłem jest wykorzystać ciemniejsze z nich i stworzyć efekt smoke eyes, dzięki któremu oczy staną się optycznie większe. Zależnie od tego, jaka jest Twoja karnacja, możesz szaleć z wyborem kolorów ust czy też cieni do powiek na imprezy lub oficjalne wyjścia. Na pewno bardzo dobrze będzie do nich pasował błyszczyk, który doda Ci delikatności, jak również kobiecości i pozwoli skupić uwagę na rzadkim kolorze oczu!

Co daje odpowiednio dobrany makijaż do typu urody?

Wspaniałe samopoczucie i odczucie seksapilu! Czy to nie brzmi świetnie? Być może myślisz sobie, że to tylko sfera Twoich marzeń. Jednak gwarantujemy Ci, że przy znajomości reguł doboru prawidłowego makijażu do swojego naturalnego wyglądu, wyjdziesz ze sfery marzeń, która stanie się Twoją rzeczywistością! Idealnie dopasowany make-up dodaje pewności siebie oraz sprawia, że czujemy się rewelacyjnie oraz pięknie!

Tagi artykułu
Inne artykuły autora
Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ostatnio dodane do Moda i uroda
Make-up może sporo zmienić w urodzie kobiety, jednocześnie na lepsze lub gorsze, jeśli użyje się nieodpowiednich kosmetyków. Podział urody na typy ułatwia rozpoznanie i dopasowanie do siebie właściwych kosmetyków. W sklepie, podczas zakupów wybieramy świadomie to, co do nas pasuje, odrzucając kolory, w których będziemy wyglądały niekorzystnie. Dzięki temu mamy szansę wyglądać olśniewająco i promiennie!Oczy są najważniejszym elementem makijażu!Poza dobraniem odpowiedniego podkładu i jego prawidłowym nałożeniem (gąbeczką bądź pędzlem), najistotniejszą częścią makijażu są oczy, których podkreślenie jest nadzwyczaj ważne. Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że zależnie od ich koloru, powinno się dobierać konkretny odcień cieni do powiek.Makijaż oczu brązowych:Brązowy jest najpowszechniejszym kolorem oczu pośród ludzi, co uwarunkowane jest ogromną zawartością melaniny, innymi słowy ciemnego barwnika. Możesz użyć cieni mato...