Profesjonalny manicure hybrydowy w domu

Profesjonalny manicure hybrydowy w domu

Artykuł dodał/a: Kinga Baran
Ocena: brak
Oddanych głosów: 0

Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy jest drogi i wymaga systematyczności. Jeśli nie chcesz lub nie możesz poświęcać swojego czasu i pieniędzy, to nie przejmuj się tym. Taki zabieg możesz spokojnie zrobić sama w domu. Wystarczy, że zapoznasz się z wytycznymi, co trzeba kupić, jak przygotować płytkę paznokcia oraz jak przeprowadzić tego rodzaju zabieg. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w artykule poniżej.

Co kupić do samodzielnego wykonywania manicure hybrydowego? 

Aby zrobić manicure hybrydowy, potrzebujesz zaopatrzyć się w kilka niezbędnych przyrządów. Nie jest to spora inwestycja i z całą pewnością się opłaca. Przede wszystkim powinnaś zakupić lampę UV. Możesz wybierać pośród małych, przenośnych lamp lub większych i profesjonalnych. Ważne, abyś na początku miała chociaż jedną. Oprócz tego niezbędne Ci będą lakiery hybrydowe. Na start wybierz kilka swoich ulubionych kolorów, w których czujesz się najlepiej i z których będziesz zazwyczaj korzystać. Fundamentalnym elementem manicure hybrydowego są baza oraz top. To dzięki nim hybrydy są właściwie utwardzone i trzymają się na paznokciach dłużej aniżeli zwykłe lakiery. Kupując top, możesz zdecydować się na opcję z połyskiem lub matową, zależnie od tego, w której czujesz się bardziej komfortowo. Nie zapomnij również o zakupie acetonu, jak również cleanera (odtłuszczacza), które służą do oczyszczania paznokci oraz znajdujących się na nich substancji. Wszystkie te rzeczy możesz nabyć osobno bądź w zestawie, zarówno w sklepach online, jak i również stacjonarnych.

Krok po kroku wykonaj profesjonalną hybrydę 

Kiedy masz już wszelkie niezbędne zakupy, czas rozpocząć manicure hybrydowe. Zanim zaczniesz, oczyść swoje paznokcie i wypiłuj je tak, żeby otrzymać wybrany przez siebie kształt i zmatowić płytkę paznokcia. Kolejnym krokiem będzie nałożenie jednej warstwy lakieru bazowego oraz włożenie paznokci pod lampę, gdzie lakier się utwardzi. Staraj się nakładać bazę delikatnie, by manicure nie wyszedł zbyt gruby i odstający. Później, zależnie od tego, jakie posiadasz lakiery, nałóż jedną, bądź dwie powłoki koloru. Jeśli posiada on ładne krycie, wystarczy jedna warstwa. Po nałożeniu lakieru powtórnie użyj lampy UV. Przedostatnim etapem jest wykorzystanie topu, który utwardzi paznokcie i pozwoli osiągnąć efekt połysku lub matu. Po wyjęciu paznokci spod lampy spłucz klejącą powłokę odtłuszczaczem i gotowe! Możesz cieszyć się swoim manicure hybrydowym!

Najczęściej popełniane błędy na etapie robienia paznokci 

Nie jesteś pewna czy dobrze wykonujesz manicure? Zobacz, jakie są najczęstsze błędy tego zabiegu. Podstawowym błędem jest usuwanie hybrydy z paznokcia. W tym kroku używamy acetonu i specjalnego patyczka. Nigdy nie zdejmuj lakieru za pomocą pilniczka lub innego urządzenia. Następnym błędem jest nieprzykładanie uwagi do wyboru produktu. Lakiery niskiej jakości mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku. Wybierz kosmetyk dobrej jakości, a Twoje paznokcie z pewnością Ci za to podziękują prześlicznym i zdrowym wyglądem.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ostatnio dodane do Moda i uroda
Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy jest drogi i wymaga systematyczności. Jeśli nie chcesz lub nie możesz poświęcać swojego czasu i pieniędzy, to nie przejmuj się tym. Taki zabieg możesz spokojnie zrobić sama w domu. Wystarczy, że zapoznasz się z wytycznymi, co trzeba kupić, jak przygotować płytkę paznokcia oraz jak przeprowadzić tego rodzaju zabieg. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w artykule poniżej.Co kupić do samodzielnego wykonywania manicure hybrydowego? Aby zrobić manicure hybrydowy, potrzebujesz zaopatrzyć się w kilka niezbędnych przyrządów. Nie jest to spora inwestycja i z całą pewnością się opłaca. Przede wszystkim powinnaś zakupić lampę UV. Możesz wybierać pośród małych, przenośnych lamp lub większych i profesjonalnych. Ważne, abyś na początku miała chociaż jedną. Oprócz tego niezbędne Ci będą lakiery hybrydowe. Na start wybierz kilka swoich ulubionych kolorów, w kt...